طراحی سیستم آشپزخانه دکتر انصاری (واحد ۲ خوابه)

طراحی سیستم آشپزخانه دکتر انصاری (واحد ۲ خوابه)

نیاوران

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۹۲
مدت زمان اجرای پروژه: ۲۰ روز

طراحی کابینت آشپزخانه آقای دکتر انصاری در محدوده نیاوران.

در این سیستم آشپزخانه، با توجه به نظر کارفرما مبنی بر اقتصادی بودن پروژه جهت اجاره منزل و در عین حال زیبایی آن، طراحان خانه رویایی کابینت ها را با هدف حفظ سادگی هم در طراحی و هم در رنگ آمیزی، طراحی و اجرا کردند. با ترکیب ام دی اف سفید مات و ام دی اف آلدر مات در کنار صفحه و همچنین قرنیز آلومینیوم این هدف محقق شد. با استفاده از یراق آلات چینی درجه یک برای لولا، ریل کشوها و جک پمپی برای درها و همچنین نورپردازی در زیر کابینت های دیواری به صورت ملایم و نقطه‌‌ای، این آشپزخانه رویایی شکل گرفت.

صفحه آلدر مات

صفحه آلدر مات / M.D.F Red Wood

آلدر مات

آلدر مات / M.D.F Egger

سفید مات

سفید مات / M.D.F Egger

گالری
آخرین مقالات
طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی
۲۸ شهریور
مقالات

طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی

آشپزخانه بخشی از یک منزل است که اکثر وقت خانم‌ها در این محیط می‌گذرد، به همین دلیل از اهمیت خاصی برخودار می‌باشد. کابینت آشپزخانه یک بخش ضروری از آشپزخانه به حساب می‌آید.  طراحی کابینت آشپزخانه باید به گونه‌ای باشد که خانم‌ها بتوانند‌ تمام وسایل ضروری مورد نیازشان را در آن جای دهند و با توجه به اینکه هزینه‌های ساخت یک کابینت بسیار زیاد است و نمی‌توان دائما آن را تغییر داد باید در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه نهایت دقتتان را به کار بگیرید تا بتوانید، یک کابینت با سبک دلخواهتان برای منزلتان طراحی و به اجرا برسانید.
نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک
۰۴ شهریور
مقالات

نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک

نورپردازی آشپزخانه دقیقاً همانند نورپردازی در دکوراسیون داخلی مهم است. همیشه در طول تاریخ آشپزخانه در خانه‌های ایرانی جایگاه ویژه‌ای نزد خانواده داشته است.  پیشنهاد می‌دهیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا نکاتی در مورد نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک را با یکدیگر مرور کنیم. 
روش های طراحی کابینت  سه بعدی
۳۰ امرداد
مقالات

روش های طراحی کابینت سه بعدی

با توجه به سلیقه هر فرد کابینت آشپزخانه مورد نظر طراحی می‌شود. باید مواردی را هنگام انتخاب طرح آشپزخانه رعایت نمود. از جمله سبک مورد علاقه، اندازه فضا و مقدار هزینه برای کابینت. نوع جدیدی از کابینت‌‎های سبک مدرن نیز موجود می‌باشد که طرحی سه بعدی روی خود دارند و با روش خاصی طراحی و تولید می‌شوند.