طراحی سیستم آشپزخانه دکتر بهرامی (واحد شمالی)

طراحی سیستم آشپزخانه دکتر بهرامی (واحد شمالی)

میرداماد

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۹۲ 
مدت زمان اجرای پروژه: ۲۰ روز

در طراحی کابینت آشپزخانه واحد شمالی دکتر بهرامی واقع در محدوده خیابان میرداماد، طراحان مجموعه خانه رویایی، با توجه به نظر کارفرما، با استفاده از دانش روز و تجربیات چند ساله خود بر آن شدند تا آشپزخانه‌ای رویایی خلق کنند که به همین منظور در ترکیب رنگ درها از ام دی اف مات طرح چوب گردو به انضمام ام دی اف کرم براق استفاده شد و از تلفیق رنگ آمیزی درها برای صفحه روی کابینت‌ها بهره گرفته شد. دستگیره‌های برنز رنگ با شکل امواج گونه خود، تکمیل کننده نهایی این طرح رویایی است. همچنین نورپردازی‌ها به صورت ملایم و نقطه‌ای جهت نمایش زیباتر پروژه به کار گرفته شد. استفاده از با کیفیت‌ترین و به روزترین برندهای سیستم آشپزخانه، هدف اصلی تیم اجرایی مجموعه خانه رویایی بوده است که در همین راستا برای لولای درها، جک کابینت‌های دیواری و ریل کشوها تمامی از برند blum اتریش استفاده شد.

ام دی اف کرم براق

ام دی اف کرم براق / M.D.F Aerylux

سنگ کورین سامسونگ

سنگ کورین سامسونگ / Solid Surface SandedSahara

صفحه ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب

صفحه ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب / M.D.F Red Wood

گالری
آخرین مقالات
اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی
۲۵ تیر
مقالات

اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی

هنگامی که شما اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی را بدانید می‌توانید هر فضایی را به یک مکان افسانه‌ای تبدیل کنید. هنگامی که شما در یک اتاق دیزاین شده قرار می‌گیرید به راحتی می‌توانید نحوه‌ قرارگیری و هماهنگی اشیا را درک کنید. شما می‌توانید با اندکی دانش اصول طراحی اولیه این تغییر را در خانه خود ایجاد کنید. در واقع این دانش با تمرین و آزمایش در هم آمیخته، و شما در راه طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه زیبا آن را فرا می‌گیرید.
۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ
۱۰ تیر
مقالات

۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ

شاید برایتان عجیب باشد ولی طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ نیز به اندازه دکوراسیون خانه‌های کوچک پیچیده و دشوار است اما به هر حال چیدمان در خانه‌های بزرگ دغدغه جالب‌تری است. با ما همراه باشید تا با یکدیگر 4 نکته کوچک اما تاثیرگذار را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ با نشیمن و اتاق پذیرایی بزرگ مرور کنیم.
بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه
۲۷ خرداد
مقالات

بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه

آشپزخانه قلب و روح خانه است. آشپزخانه جایی است که ما علاوه بر غذا خوردن، ایمیل‌هایمان را چک می‌کنیم، مطالعه می‌کنیم، تکالیف و کارهایمان را انجام می‌دهیم و بعد از صرف شام با خانواده یا دوستانمان بر سر میز جمع می‌شویم. این فضای چند منظوره، نیاز به لایه‌های فراوانی از روشنایی دارد تا واقعا دلپذیر شود.