طراحی سیستم آشپزخانه دکتر بهرامی (واحد شمالی)

طراحی سیستم آشپزخانه دکتر بهرامی (واحد شمالی)

میرداماد

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۹۲ 
مدت زمان اجرای پروژه: ۲۰ روز

در طراحی کابینت آشپزخانه واحد شمالی دکتر بهرامی واقع در محدوده خیابان میرداماد، طراحان مجموعه خانه رویایی، با توجه به نظر کارفرما، با استفاده از دانش روز و تجربیات چند ساله خود بر آن شدند تا آشپزخانه‌ای رویایی خلق کنند که به همین منظور در ترکیب رنگ درها از ام دی اف مات طرح چوب گردو به انضمام ام دی اف کرم براق استفاده شد و از تلفیق رنگ آمیزی درها برای صفحه روی کابینت‌ها بهره گرفته شد. دستگیره‌های برنز رنگ با شکل امواج گونه خود، تکمیل کننده نهایی این طرح رویایی است. همچنین نورپردازی به صورت ملایم و نقطه‌ای جهت نمایش زیباتر پروژه به کار گرفته شد. استفاده از با کیفیت‌ترین و به روزترین برندهای سیستم آشپزخانه، هدف اصلی تیم اجرایی مجموعه خانه رویایی بوده است که در همین راستا برای لولای درها، جک کابینت‌های دیواری و ریل کشوها تمامی از برند blum اتریش استفاده شد.

ام دی اف کرم براق

ام دی اف کرم براق / M.D.F Aerylux

سنگ کورین سامسونگ

سنگ کورین سامسونگ / Solid Surface SandedSahara

صفحه ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب

صفحه ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب / M.D.F Red Wood

گالری
آخرین مقالات
طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی
۲۸ شهریور
مقالات

طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی

آشپزخانه بخشی از یک منزل است که اکثر وقت خانم‌ها در این محیط می‌گذرد، به همین دلیل از اهمیت خاصی برخودار می‌باشد. کابینت آشپزخانه یک بخش ضروری از آشپزخانه به حساب می‌آید.  طراحی کابینت آشپزخانه باید به گونه‌ای باشد که خانم‌ها بتوانند‌ تمام وسایل ضروری مورد نیازشان را در آن جای دهند و با توجه به اینکه هزینه‌های ساخت یک کابینت بسیار زیاد است و نمی‌توان دائما آن را تغییر داد باید در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه نهایت دقتتان را به کار بگیرید تا بتوانید، یک کابینت با سبک دلخواهتان برای منزلتان طراحی و به اجرا برسانید.
نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک
۰۴ شهریور
مقالات

نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک

نورپردازی آشپزخانه دقیقاً همانند نورپردازی در دکوراسیون داخلی مهم است. همیشه در طول تاریخ آشپزخانه در خانه‌های ایرانی جایگاه ویژه‌ای نزد خانواده داشته است.  پیشنهاد می‌دهیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا نکاتی در مورد نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک را با یکدیگر مرور کنیم. 
روش های طراحی کابینت  سه بعدی
۳۰ امرداد
مقالات

روش های طراحی کابینت سه بعدی

با توجه به سلیقه هر فرد کابینت آشپزخانه مورد نظر طراحی می‌شود. باید مواردی را هنگام انتخاب طرح آشپزخانه رعایت نمود. از جمله سبک مورد علاقه، اندازه فضا و مقدار هزینه برای کابینت. نوع جدیدی از کابینت‌‎های سبک مدرن نیز موجود می‌باشد که طرحی سه بعدی روی خود دارند و با روش خاصی طراحی و تولید می‌شوند.