طراحی سیستم آشپزخانه خانم ابوحمزه

طراحی سیستم آشپزخانه خانم ابوحمزه

سعادت آباد

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۹۲ 
مدت زمان اجرای پروژه: ۲۰ روز

در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه منزل خانم ابوحمزه، واقع در سعادت‌آباد، ایده‌پردازان خانه رویایی، با توجه به شرایط کارفرما (سکونت ایشان در محل اجرای پروژه حین انجام کار)، و نظر ایشان مبنی بر کمترین تغییرات ممکن در فضای پروژه، تصمیم به اجرای طرحی با حداقل ساختارشکنی و مناسب‌ترین زمان و بهترین کیفیت گرفته شد. در ترکیب‌بندی رنگ‌ها از سفید براق به عنوان رنگ اصلی برای درها، دستگیره شاخه‌ای، صفحه روی کابینت‌ها و پس زمینه شیشه‌ای جهت بزرگنمایی فضای آشپزخانه استفاده شد تا در کنار چشم نوازی، گره‌های چوب گردو، مکمل زیبایی خیره‌کننده این پروژه باشد. استفاده از بهترین یراق‌آلات روز دنیا با نام تجاری blum و پایه تمام کننده جزیره از جنس استیل به همراه نورپردازی خطی و کاور کردن ماشین لباسشویی و ظرفشویی در داخل کابینت، همگی این اقدامات توسط تکنسین‌های ما، به نحو احسن انجام گرفت تا آشپزخانه‌ای رویایی شکل بگیرد.

ام دی اف سفید براق

ام دی اف سفید براق / M.D.F Aerylux

روکش چوب طبیعی

روکش چوب طبیعی / Natural Wood Veneer

صفحه کورین سامسونگ رنگ سفید

صفحه کورین سامسونگ رنگ سفید / Solid Syrface Bright White

دیوارکوب شیشه کریستال بلژیک

دیوارکوب شیشه کریستال بلژیک /

گالری
آخرین مقالات
طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی
۲۸ شهریور
مقالات

طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی

آشپزخانه بخشی از یک منزل است که اکثر وقت خانم‌ها در این محیط می‌گذرد، به همین دلیل از اهمیت خاصی برخودار می‌باشد. کابینت آشپزخانه یک بخش ضروری از آشپزخانه به حساب می‌آید.  طراحی کابینت آشپزخانه باید به گونه‌ای باشد که خانم‌ها بتوانند‌ تمام وسایل ضروری مورد نیازشان را در آن جای دهند و با توجه به اینکه هزینه‌های ساخت یک کابینت بسیار زیاد است و نمی‌توان دائما آن را تغییر داد باید در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه نهایت دقتتان را به کار بگیرید تا بتوانید، یک کابینت با سبک دلخواهتان برای منزلتان طراحی و به اجرا برسانید.
نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک
۰۴ شهریور
مقالات

نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک

نورپردازی آشپزخانه دقیقاً همانند نورپردازی در دکوراسیون داخلی مهم است. همیشه در طول تاریخ آشپزخانه در خانه‌های ایرانی جایگاه ویژه‌ای نزد خانواده داشته است.  پیشنهاد می‌دهیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا نکاتی در مورد نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک را با یکدیگر مرور کنیم. 
روش های طراحی کابینت  سه بعدی
۳۰ امرداد
مقالات

روش های طراحی کابینت سه بعدی

با توجه به سلیقه هر فرد کابینت آشپزخانه مورد نظر طراحی می‌شود. باید مواردی را هنگام انتخاب طرح آشپزخانه رعایت نمود. از جمله سبک مورد علاقه، اندازه فضا و مقدار هزینه برای کابینت. نوع جدیدی از کابینت‌‎های سبک مدرن نیز موجود می‌باشد که طرحی سه بعدی روی خود دارند و با روش خاصی طراحی و تولید می‌شوند.