طراحی سیستم آشپزخانه خانم ابوحمزه

طراحی سیستم آشپزخانه خانم ابوحمزه

سعادت آباد

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۹۲ 
مدت زمان اجرای پروژه: ۲۰ روز

در طراحی کابینت آشپزخانه منزل خانم ابوحمزه، واقع در سعادت‌آباد، ایده‌پردازان خانه رویایی، با توجه به شرایط کارفرما (سکونت ایشان در محل اجرای پروژه حین انجام کار)، و نظر ایشان مبنی بر کمترین تغییرات ممکن در فضای پروژه، تصمیم به اجرای طرحی با حداقل ساختارشکنی و مناسب‌ترین زمان و بهترین کیفیت گرفته شد. در ترکیب‌بندی رنگ‌ها از سفید براق به عنوان رنگ اصلی برای درها، دستگیره شاخه‌ای، صفحه روی کابینت‌ها و پس زمینه شیشه‌ای جهت بزرگنمایی فضای آشپزخانه استفاده شد تا در کنار چشم نوازی، گره‌های چوب گردو، مکمل زیبایی خیره‌کننده این پروژه باشد. استفاده از بهترین یراق‌آلات روز دنیا با نام تجاری blum و پایه تمام کننده جزیره از جنس استیل به همراه نورپردازی‌های خطی و کاور کردن ماشین لباسشویی و ظرفشویی در داخل کابینت، همگی این اقدامات توسط تکنسین‌های ما، به نحو احسن انجام گرفت تا آشپزخانه‌ای رویایی شکل بگیرد.

ام دی اف سفید براق

ام دی اف سفید براق / M.D.F Aerylux

روکش چوب طبیعی

روکش چوب طبیعی / Natural Wood Veneer

صفحه کورین سامسونگ رنگ سفید

صفحه کورین سامسونگ رنگ سفید / Solid Syrface Bright White

دیوارکوب شیشه کریستال بلژیک

دیوارکوب شیشه کریستال بلژیک /

گالری
آخرین مقالات
اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی
۲۵ تیر
مقالات

اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی

هنگامی که شما اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی را بدانید می‌توانید هر فضایی را به یک مکان افسانه‌ای تبدیل کنید. هنگامی که شما در یک اتاق دیزاین شده قرار می‌گیرید به راحتی می‌توانید نحوه‌ قرارگیری و هماهنگی اشیا را درک کنید. شما می‌توانید با اندکی دانش اصول طراحی اولیه این تغییر را در خانه خود ایجاد کنید. در واقع این دانش با تمرین و آزمایش در هم آمیخته، و شما در راه طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه زیبا آن را فرا می‌گیرید.
۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ
۱۰ تیر
مقالات

۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ

شاید برایتان عجیب باشد ولی طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ نیز به اندازه دکوراسیون خانه‌های کوچک پیچیده و دشوار است اما به هر حال چیدمان در خانه‌های بزرگ دغدغه جالب‌تری است. با ما همراه باشید تا با یکدیگر 4 نکته کوچک اما تاثیرگذار را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ با نشیمن و اتاق پذیرایی بزرگ مرور کنیم.
بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه
۲۷ خرداد
مقالات

بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه

آشپزخانه قلب و روح خانه است. آشپزخانه جایی است که ما علاوه بر غذا خوردن، ایمیل‌هایمان را چک می‌کنیم، مطالعه می‌کنیم، تکالیف و کارهایمان را انجام می‌دهیم و بعد از صرف شام با خانواده یا دوستانمان بر سر میز جمع می‌شویم. این فضای چند منظوره، نیاز به لایه‌های فراوانی از روشنایی دارد تا واقعا دلپذیر شود.