طراحی سیستم آشپزخانه  خانم خوش

طراحی سیستم آشپزخانه خانم خوش

نیاوران

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۸۹
مدت زمان اجرای پروژه: ۲۰ روز

در طراحی کابینت خانم خوش واقع در محدوده نیاوران، با توجه به خواسته کارفرما مبنی بر تغییرات شگرف سیستم آشپزخانه و ساختارشکنی فضای قبلی و استفاده حداکثری از فضا، طراحان خانه رویایی بر آن شدند تا با ارائه بهترین پیشنهاد و با همکاری تیم اجرایی مجموعه‌، آشپزخانه‌ای رویایی را خلق کنند. تغییرات اساسی در جانمایی سینک، گاز و یخچال، استفاده از ترکیب دو رنگ اصلی ام دی اف سفید براق و ام دی اف مشکی براق در کنار صفحه کرین مشکی، سبکی مدرن و در عین حال با هویت را تداعی می‌کند. استفاده از میزناهارخوری در ساخت کابینت به همراه یک عدد پایه از جنس کرین که در ابتدای ورودی بیشترین استفاده و حداکثر زیبایی را به خود اختصاص داد. طراحی فضای کمدی تا سقف آشپزخانه به صورت ال شکل که یخچال را دربرگرفته و از فضای کنج با استفاده از لولای بایفورد حداکثر راحتی ممکن فراهم شد. سبدهای سوپری، یخچالی و ادویه و استفاده از بهترین برند روز دنیا با نام تجاری ‌blum در لولا، ریل کشوها و جک کابینت‌های دیواری همگی به اتفاق مکمل اتمام این پرروژه به بهترین شکل ممکن شدند.

ام دی اف مشکی براق

ام دی اف مشکی براق / M.D.F Niemann

ام دی اف سفید براق

ام دی اف سفید براق / M.D.F Aerylux

صفحه کورین مشکی

صفحه کورین مشکی / Solid Surface Samsung

گالری
آخرین مقالات
طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی
۲۸ شهریور
مقالات

طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی

آشپزخانه بخشی از یک منزل است که اکثر وقت خانم‌ها در این محیط می‌گذرد، به همین دلیل از اهمیت خاصی برخودار می‌باشد. کابینت آشپزخانه یک بخش ضروری از آشپزخانه به حساب می‌آید.  طراحی کابینت آشپزخانه باید به گونه‌ای باشد که خانم‌ها بتوانند‌ تمام وسایل ضروری مورد نیازشان را در آن جای دهند و با توجه به اینکه هزینه‌های ساخت یک کابینت بسیار زیاد است و نمی‌توان دائما آن را تغییر داد باید در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه نهایت دقتتان را به کار بگیرید تا بتوانید، یک کابینت با سبک دلخواهتان برای منزلتان طراحی و به اجرا برسانید.
نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک
۰۴ شهریور
مقالات

نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک

نورپردازی آشپزخانه دقیقاً همانند نورپردازی در دکوراسیون داخلی مهم است. همیشه در طول تاریخ آشپزخانه در خانه‌های ایرانی جایگاه ویژه‌ای نزد خانواده داشته است.  پیشنهاد می‌دهیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا نکاتی در مورد نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک را با یکدیگر مرور کنیم. 
روش های طراحی کابینت  سه بعدی
۳۰ امرداد
مقالات

روش های طراحی کابینت سه بعدی

با توجه به سلیقه هر فرد کابینت آشپزخانه مورد نظر طراحی می‌شود. باید مواردی را هنگام انتخاب طرح آشپزخانه رعایت نمود. از جمله سبک مورد علاقه، اندازه فضا و مقدار هزینه برای کابینت. نوع جدیدی از کابینت‌‎های سبک مدرن نیز موجود می‌باشد که طرحی سه بعدی روی خود دارند و با روش خاصی طراحی و تولید می‌شوند.