طراحی سیستم آشپزخانه  خانم خوش

طراحی سیستم آشپزخانه خانم خوش

نیاوران

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۸۹
مدت زمان اجرای پروژه: ۲۰ روز

در طراحی کابینت خانم خوش واقع در محدوده نیاوران، با توجه به خواسته کارفرما مبنی بر تغییرات شگرف سیستم آشپزخانه و ساختارشکنی فضای قبلی و استفاده حداکثری از فضا، طراحان خانه رویایی بر آن شدند تا با ارائه بهترین پیشنهاد و با همکاری تیم اجرایی مجموعه‌، آشپزخانه‌ای رویایی را خلق کنند. تغییرات اساسی در جانمایی سینک، گاز و یخچال، استفاده از ترکیب دو رنگ اصلی ام دی اف سفید براق و ام دی اف مشکی براق در کنار صفحه کرین مشکی، سبکی مدرن و در عین حال با هویت را تداعی می‌کند. استفاده از میزناهارخوری به همراه یک عدد پایه از جنس کرین که در ابتدای ورودی بیشترین استفاده و حداکثر زیبایی را به خود اختصاص داد. طراحی فضای کمدی تا سقف آشپزخانه به صورت ال شکل که یخچال را دربرگرفته و از فضای کنج با استفاده از لولای بایفورد حداکثر راحتی ممکن فراهم شد. سبدهای سوپری، یخچالی و ادویه و استفاده از بهترین برند روز دنیا با نام تجاری ‌blum در لولا، ریل کشوها و جک کابینت‌های دیواری همگی به اتفاق مکمل اتمام این پرروژه به بهترین شکل ممکن شدند.

ام دی اف مشکی براق

ام دی اف مشکی براق / M.D.F Niemann

ام دی اف سفید براق

ام دی اف سفید براق / M.D.F Aerylux

صفحه کورین مشکی

صفحه کورین مشکی / Solid Surface Samsung

گالری
آخرین مقالات
اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی
۲۵ تیر
مقالات

اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی

هنگامی که شما اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی را بدانید می‌توانید هر فضایی را به یک مکان افسانه‌ای تبدیل کنید. هنگامی که شما در یک اتاق دیزاین شده قرار می‌گیرید به راحتی می‌توانید نحوه‌ قرارگیری و هماهنگی اشیا را درک کنید. شما می‌توانید با اندکی دانش اصول طراحی اولیه این تغییر را در خانه خود ایجاد کنید. در واقع این دانش با تمرین و آزمایش در هم آمیخته، و شما در راه طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه زیبا آن را فرا می‌گیرید.
۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ
۱۰ تیر
مقالات

۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ

شاید برایتان عجیب باشد ولی طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ نیز به اندازه دکوراسیون خانه‌های کوچک پیچیده و دشوار است اما به هر حال چیدمان در خانه‌های بزرگ دغدغه جالب‌تری است. با ما همراه باشید تا با یکدیگر 4 نکته کوچک اما تاثیرگذار را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ با نشیمن و اتاق پذیرایی بزرگ مرور کنیم.
بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه
۲۷ خرداد
مقالات

بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه

آشپزخانه قلب و روح خانه است. آشپزخانه جایی است که ما علاوه بر غذا خوردن، ایمیل‌هایمان را چک می‌کنیم، مطالعه می‌کنیم، تکالیف و کارهایمان را انجام می‌دهیم و بعد از صرف شام با خانواده یا دوستانمان بر سر میز جمع می‌شویم. این فضای چند منظوره، نیاز به لایه‌های فراوانی از روشنایی دارد تا واقعا دلپذیر شود.