درباره خانه رویایی

ظرافت و زیبایی با خانه رویایی

با بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، دکوراسیون آشپزخانه، طراحی و ساخت کابینت و بازسازی ساختمان، همگام با سلیقه یک نسل از مصرف کنندگان، توانستیم با ترکیبی از هنر و صنعت و با استفاده از فناوری‌های جدید در راستای سلیقه‌ها، عادت‌ها و بازار مشتریان و با هدف جستجو برای راه‌حل‌ها و ارائه بهترین خدمات، رویای شما را به واقعیتی قابل لمس تبدیل کنیم.

ادامه +
خدمات
طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

اگر برای منزل جدید خود نیازمند کابینت‌هایی زیبا و با کیفیت هستید و یا از کابینت‌های فعلی منزل خود خسته شده اید و درصدد تغییر آن هستید، می‌توانید با کارشناسان طراحی و ساخت کابینت خانه رویایی همراه شوید.

مشاهده
مرمت و بازسازی

مرمت و بازسازی

اگر خانه‌ای کلنگی و فرسوده دارید و یا از معماری کنونی خانه‌تان راضی نیستید و پاسخگوی نیازهایتان نیست، می‌توانید همین حالا با کارشناسان خانه رویایی تماس حاصل فرمایید و کار بازسازی منزلتان را به آن‌ها بسپارید.

مشاهده
آخرین نمونه کارها
آخرین مقالات
اهمیت نورپردازی آشپزخانه و دکوراتیو
۲۵ بهمن
مقالات

اهمیت نورپردازی آشپزخانه و دکوراتیو

برای آشپزی لذت بخش، ایجاد محیط مناسب در آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است. انتخاب مناسب نورپردازی آشپزخانه می‌تواند تاثیر بزرگی بر هر دو کارکرد آشپزخانه یعنی محیطی برای پخت و پز و همچنین ایجاد فضای جذاب برای سرگرمی خانواده و مهمانان، داشته باشد. امروزه بسیاری از خانواده‌ های مدرن از آشپزخانه خود صرفا برای صرف غذا استفاده نمی‌کنند. از فضای آشپزخانه علاوه بر پخت و پز می‌توان برای ایجاد ارتباطات اجتماعی و حتی فقط نشستن و آرامش گرفتن استفاده کرد! از آنجا که آشپزخانه‌ های امروزی چند منظوره هستند، بسیار مهم است که نورپردازی آشپزخانه مناسب و حرفه‌ ای باشد. 
انواع دکوراسیون داخلی آشپزخانه
۱۵ بهمن
مقالات

انواع دکوراسیون داخلی آشپزخانه

در این مقاله قصد داریم به چهار نوع از سبک های دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها از کشور های مختلف و ویژگی های ظاهری آن ها اشاره کنیم و توضیح مختصری درباره هریک از آن ها بیان کنیم.
ایده‌های نور‌پردازی در آشپز‌خانه
۰۸ بهمن
مقالات

ایده‌های نور‌پردازی در آشپز‌خانه

نور پردازی آشپزخانه یکی از عناصر مهمی است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد. تقریبا همه ما از آشپزخانه های پر نور و روشن خوشمان می آید. در این مقاله به بیان ایده های نورپردازی در آشپزخانه می پردازیم.