درباره خانه رویایی

ظرافت و زیبایی با خانه رویایی

با بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، دکوراسیون آشپزخانه، طراحی و ساخت کابینت و بازسازی ساختمان، همگام با سلیقه یک نسل از مصرف کنندگان، توانستیم با ترکیبی از هنر و صنعت و با استفاده از فناوری‌های جدید در راستای سلیقه‌ها، عادت‌ها و بازار مشتریان و با هدف جستجو برای راه‌حل‌ها و ارائه بهترین خدمات، رویای شما را به واقعیتی قابل لمس تبدیل کنیم.

ادامه +
خدمات
سیستم آشپزخانه

سیستم آشپزخانه

اگر برای منزل جدید خود نیازمند کابینت‌هایی زیبا و با کیفیت هستید و یا از کابینت‌های فعلی منزل خود خسته شده اید و درصدد تغییر آن هستید، می‌توانید با کارشناسان طراحی و ساخت کابینت خانه رویایی همراه شوید.

مشاهده
مرمت و بازسازی

مرمت و بازسازی

اگر خانه‌ای کلنگی و فرسوده دارید و یا از معماری کنونی خانه‌تان راضی نیستید و پاسخگوی نیازهایتان نیست، می‌توانید همین حالا با کارشناسان خانه رویایی تماس حاصل فرمایید و کار بازسازی منزلتان را به آن‌ها بسپارید.

مشاهده
آخرین نمونه کارها
آخرین مقالات
کابینت چوبی و کابینت فلزی
۲۲ مهر
مقالات

کابینت چوبی و کابینت فلزی

همان‌طور که می‌دانید در ساخت کابینت آشپزخانه از جنس‌های مختلفی استفاده می‌شود که هرکدام از آن‌ها بر اساس کاربردشان مزایا و معایب خاص خود را دارند. ساخت کابینت شامل مراحل مختلفی است که انتخاب متریال کابینت از موارد مهم آن است. کابینت های چوبی یا همان کابینت mdf امروزه پراستفاده‌ترین و محبوب‌ترین نوع کابینت هستند. اما تا چند سال پیش کابینت های فلزی بسیار پرکاربرد بودند. بنابراین قصد داریم دلایل مختلف استفاده از این دو نوع کابینت را بیشتر برایتان توضیح دهیم تا هنگام انتخاب کابینت برای آشپزخانه خود تصمیم گیری بهتری داشته باشید.
اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی
۱۴ مهر
مقالات

اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی

امروزه در صنعت ساختمان سازی برای هر چه زیباتر سازی فضای داخلی ساختمان، طراحی دکوراسیون بسیار مورد توجه قرار گرفته است تا جذابیت و تنوع بخشی بیشتری به فضاهای داخلی و یا خارجی ببخشد.
ایده‌های جذاب برای چیدمان خانه‌های نقلی
۰۹ مهر
مقالات

ایده‌های جذاب برای چیدمان خانه‌های نقلی

برای جذاب کردن طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود، حتما از اتاق‌ها و قسمت‌های کوچک خانه شروع کنید، چرا که پیاده کردن یک ایده برای طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک هم به آسانی قابل انجام است و هم قابل تغییر. با انجام این کار می‌توانید خود را برای چیدمان منازل بزرگتر هم آماده کنید و خلاقیت‌تان را در طراحی دکوراسیون بسنجید. نگران کوچک بودن منزل خود نباشید و با یک چیدمان حرفه‌ای و جذاب محیط زندگی‌تان را جذاب نمایید. در این راه ما هم در کنارتان هستیم.