مرمت و بازسازی

مرمت و بازسازی

بازسازی منزل شما تخصص ماست

از دیگر فعالیت‌های شرکت خانه رویایی، مرمت و بازسازی ساختمان‌هاست. بسیاری از خانه‌ها هستند که به دلیل قدمت بالا از لحاظ معماری، تاسیساتی و ... فرسوده شده‌اند و یا مطابق با سلایق ساکنین‌شان نیستند، در اینجور مواقع که امکان نوسازی و یا تعویض و جابجایی برای ساکنین وجود ندارد، بهترین راه باسازی است. با بازسازی منازل می‌توان هم از لحاظ تاسیسات و زیر ساخت‌ها، خانه را تعمیر و نگهداری کرد و هم از لحاظ زیبایی و ... آن را مطابق با نیاز و نظر خود ساخت و آن‌ها را متناسب با سبک جدید زندگی امروزه بازسازی کرد. این کار نسبت به نوسازی خانه هزینه بسیار کمتری دارد.

کارشناسان خانه رویایی با بازدید از منزل شما و نیازمندی‌های شما، برآورد مالی اولیه را به مشتری ارائه داده و بعد از تایید، توسط کارشناسان کار بازسازی و مرمت آغاز می‌گردد. خانه رویایی بهترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت را به شما ارائه می‌دهد.

Building Renewalنمونه پروژه‌ها
آخرین مقالات
اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی
۲۵ تیر
مقالات

اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی

هنگامی که شما اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی را بدانید می‌توانید هر فضایی را به یک مکان افسانه‌ای تبدیل کنید. هنگامی که شما در یک اتاق دیزاین شده قرار می‌گیرید به راحتی می‌توانید نحوه‌ قرارگیری و هماهنگی اشیا را درک کنید. شما می‌توانید با اندکی دانش اصول طراحی اولیه این تغییر را در خانه خود ایجاد کنید. در واقع این دانش با تمرین و آزمایش در هم آمیخته، و شما در راه طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه زیبا آن را فرا می‌گیرید.
۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ
۱۰ تیر
مقالات

۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ

شاید برایتان عجیب باشد ولی طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ نیز به اندازه دکوراسیون خانه‌های کوچک پیچیده و دشوار است اما به هر حال چیدمان در خانه‌های بزرگ دغدغه جالب‌تری است. با ما همراه باشید تا با یکدیگر 4 نکته کوچک اما تاثیرگذار را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ با نشیمن و اتاق پذیرایی بزرگ مرور کنیم.
بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه
۲۷ خرداد
مقالات

بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه

آشپزخانه قلب و روح خانه است. آشپزخانه جایی است که ما علاوه بر غذا خوردن، ایمیل‌هایمان را چک می‌کنیم، مطالعه می‌کنیم، تکالیف و کارهایمان را انجام می‌دهیم و بعد از صرف شام با خانواده یا دوستانمان بر سر میز جمع می‌شویم. این فضای چند منظوره، نیاز به لایه‌های فراوانی از روشنایی دارد تا واقعا دلپذیر شود.