مرمت و بازسازی

مرمت و بازسازی

بازسازی منزل شما تخصص ماست

از دیگر فعالیت‌های شرکت خانه رویایی، مرمت و بازسازی ساختمان‌هاست. بسیاری از خانه‌ها هستند که به دلیل قدمت بالا از لحاظ معماری، تاسیساتی و ... فرسوده شده‌اند و یا مطابق با سلایق ساکنین‌شان نیستند، در اینجور مواقع که امکان نوسازی و یا تعویض و جابجایی برای ساکنین وجود ندارد، بهترین راه باسازی است. با بازسازی منازل می‌توان هم از لحاظ تاسیسات و زیر ساخت‌ها، خانه را تعمیر و نگهداری کرد و هم از لحاظ زیبایی و ... آن را مطابق با نیاز و نظر خود ساخت و آن‌ها را متناسب با سبک جدید زندگی امروزه بازسازی کرد. این کار نسبت به نوسازی خانه هزینه بسیار کمتری دارد.

کارشناسان خانه رویایی با بازدید از منزل شما و نیازمندی‌های شما، برآورد مالی اولیه را به مشتری ارائه داده و بعد از تایید، توسط کارشناسان کار بازسازی و مرمت آغاز می‌گردد. خانه رویایی بهترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت را به شما ارائه می‌دهد.

Building Renewalنمونه پروژه‌ها
آخرین مقالات
طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی
۲۸ شهریور
مقالات

طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی

آشپزخانه بخشی از یک منزل است که اکثر وقت خانم‌ها در این محیط می‌گذرد، به همین دلیل از اهمیت خاصی برخودار می‌باشد. کابینت آشپزخانه یک بخش ضروری از آشپزخانه به حساب می‌آید.  طراحی کابینت آشپزخانه باید به گونه‌ای باشد که خانم‌ها بتوانند‌ تمام وسایل ضروری مورد نیازشان را در آن جای دهند و با توجه به اینکه هزینه‌های ساخت یک کابینت بسیار زیاد است و نمی‌توان دائما آن را تغییر داد باید در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه نهایت دقتتان را به کار بگیرید تا بتوانید، یک کابینت با سبک دلخواهتان برای منزلتان طراحی و به اجرا برسانید.
نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک
۰۴ شهریور
مقالات

نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک

نورپردازی آشپزخانه دقیقاً همانند نورپردازی در دکوراسیون داخلی مهم است. همیشه در طول تاریخ آشپزخانه در خانه‌های ایرانی جایگاه ویژه‌ای نزد خانواده داشته است.  پیشنهاد می‌دهیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا نکاتی در مورد نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک را با یکدیگر مرور کنیم. 
روش های طراحی کابینت  سه بعدی
۳۰ امرداد
مقالات

روش های طراحی کابینت سه بعدی

با توجه به سلیقه هر فرد کابینت آشپزخانه مورد نظر طراحی می‌شود. باید مواردی را هنگام انتخاب طرح آشپزخانه رعایت نمود. از جمله سبک مورد علاقه، اندازه فضا و مقدار هزینه برای کابینت. نوع جدیدی از کابینت‌‎های سبک مدرن نیز موجود می‌باشد که طرحی سه بعدی روی خود دارند و با روش خاصی طراحی و تولید می‌شوند.