طراحی سیستم آشپزخانه خانم منزوی

طراحی سیستم آشپزخانه خانم منزوی

بنی هاشم

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۹۲
مدت زمان اجرای پروژه: ۳۰ روز

در طراحی کابینت پروژه سرکار خانم منزوی، واقع در محدود بنی هاشم، ایده‌پردازان خانه رویایی با توجه به خواست کارفرما و هماهنگی رنگ‌ها با فضای کلی منزل، از ام دی اف سفید براق به همراه ام دی اف قهوه‌ای و طرح چوب استفاده کردند. همچنین صفحه ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب با قرنیز آلومینیوم جهت هارمونی بیشتر پروژه مورد استفاده قرار گرفت. در ساخت کابینت های دیواری از درهای مربع شکل و بدون دستگیره استفاده شد. این پروژه شامل کمدهای دیواری ال شکلی است که یخچال را کاور می‌کند و اپن که به صورت پله‌ای کار شده و در زیر آن باکس سفید براق قرار گرفته تا از آن به عنوان میز ناهارخوری و همچنین میزکار استفاده گردد. برای اقتصادی بودن پروژه از یراق‌آلات درجه یک چینی در لولا، ریل کشوها و جک‌ها استفاده شد. جهت تکمیل این آشپزخانه رویایی، نورپردازی نقطه‌ای و ملایم و در قسمت بالای اپن از باکس ام دی اف قهوه‌ای ونگه استفاده گردید.

 

ام دی اف سفید براق

ام دی اف سفید براق / M.D.F Aerylux

صفحه ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب

صفحه ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب / M.D.F Red Wood

سفید مات

سفید مات / M.D.F Egger

ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب

ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب / M.D.F Egger

گالری
آخرین مقالات
طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی
۲۸ شهریور
مقالات

طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی

آشپزخانه بخشی از یک منزل است که اکثر وقت خانم‌ها در این محیط می‌گذرد، به همین دلیل از اهمیت خاصی برخودار می‌باشد. کابینت آشپزخانه یک بخش ضروری از آشپزخانه به حساب می‌آید.  طراحی کابینت آشپزخانه باید به گونه‌ای باشد که خانم‌ها بتوانند‌ تمام وسایل ضروری مورد نیازشان را در آن جای دهند و با توجه به اینکه هزینه‌های ساخت یک کابینت بسیار زیاد است و نمی‌توان دائما آن را تغییر داد باید در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه نهایت دقتتان را به کار بگیرید تا بتوانید، یک کابینت با سبک دلخواهتان برای منزلتان طراحی و به اجرا برسانید.
نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک
۰۴ شهریور
مقالات

نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک

نورپردازی آشپزخانه دقیقاً همانند نورپردازی در دکوراسیون داخلی مهم است. همیشه در طول تاریخ آشپزخانه در خانه‌های ایرانی جایگاه ویژه‌ای نزد خانواده داشته است.  پیشنهاد می‌دهیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا نکاتی در مورد نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک را با یکدیگر مرور کنیم. 
روش های طراحی کابینت  سه بعدی
۳۰ امرداد
مقالات

روش های طراحی کابینت سه بعدی

با توجه به سلیقه هر فرد کابینت آشپزخانه مورد نظر طراحی می‌شود. باید مواردی را هنگام انتخاب طرح آشپزخانه رعایت نمود. از جمله سبک مورد علاقه، اندازه فضا و مقدار هزینه برای کابینت. نوع جدیدی از کابینت‌‎های سبک مدرن نیز موجود می‌باشد که طرحی سه بعدی روی خود دارند و با روش خاصی طراحی و تولید می‌شوند.