طراحی سیستم آشپزخانه دکتر انصاری (واحد ۳ خوابه)

طراحی سیستم آشپزخانه دکتر انصاری (واحد ۳ خوابه)

نیاوران

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۹۲ 
مدت زمان اجرای پروژه: ۲۰ روز

در طراحی و ساخت کابینت آقای دکتر انصاری واقع در محدوده نیاوران، ایده پردازان خانه رویایی با توجه به درخواست کارفرما مبنی بر داشتن آشپزخانه‌ای زیبا و در عین حال کاربردی و نزدیک به معماری ایرانی با استفاده از ترکیب ام دی اف قهوه ای طرح چوب مات در کنار ام دی اف آبی فیروزه‌‌‌‌‌ای براق که یکی از رنگ‌های اصیل معماری ایرانی است، این مهم را محقق ساختند. طراحی نشیمنی در زیر پنجره آشپزخانه جهت تماشای منظره بیرونی و لذت بردن از آن و استفاده مجدد از نشیمن به همراه میز ناهاخوری از جنس سنگ کوارتز در فضای بین کمدها و کابینت گاز جهت کاربردی کردن سیستم آشپزخانه، از دیگر ویژگی‌های این طراحی آشپرخانه است. در این پروژه از بهترین یراق آلات روز دنیا با نام تجاری ‌blum بهره گرفته شد. صفحه ام دی اف روی کابینت از جنس قهوه‌ای طرح چوب به همراه قرنیز آلومینیوم کار شده و نورپردازی خطی بابت نمایش هرچه بهتر پروژه مورد استفاده قرار گرفته است. اجرای کمد دیواری در فضای راهرو منتهی به آشپزخانه به عنوان جالباسی و جا کفشی و همچنین تعبیه آینه‌ای قدی در ورودی منزل توسط تکنسین‌های خانه رویایی، موجب خلق این آشپزخانه رویایی شد.

ام دی اف آبی فیروزه‌ای براق

ام دی اف آبی فیروزه‌ای براق / M.D.F Aerylux

سنگ کوارتز سفید

سنگ کوارتز سفید / Sileston

ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب

ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب / M.D.F Egger

گالری
آخرین مقالات
اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی
۲۵ تیر
مقالات

اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی

هنگامی که شما اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی را بدانید می‌توانید هر فضایی را به یک مکان افسانه‌ای تبدیل کنید. هنگامی که شما در یک اتاق دیزاین شده قرار می‌گیرید به راحتی می‌توانید نحوه‌ قرارگیری و هماهنگی اشیا را درک کنید. شما می‌توانید با اندکی دانش اصول طراحی اولیه این تغییر را در خانه خود ایجاد کنید. در واقع این دانش با تمرین و آزمایش در هم آمیخته، و شما در راه طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه زیبا آن را فرا می‌گیرید.
۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ
۱۰ تیر
مقالات

۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ

شاید برایتان عجیب باشد ولی طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ نیز به اندازه دکوراسیون خانه‌های کوچک پیچیده و دشوار است اما به هر حال چیدمان در خانه‌های بزرگ دغدغه جالب‌تری است. با ما همراه باشید تا با یکدیگر 4 نکته کوچک اما تاثیرگذار را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ با نشیمن و اتاق پذیرایی بزرگ مرور کنیم.
بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه
۲۷ خرداد
مقالات

بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه

آشپزخانه قلب و روح خانه است. آشپزخانه جایی است که ما علاوه بر غذا خوردن، ایمیل‌هایمان را چک می‌کنیم، مطالعه می‌کنیم، تکالیف و کارهایمان را انجام می‌دهیم و بعد از صرف شام با خانواده یا دوستانمان بر سر میز جمع می‌شویم. این فضای چند منظوره، نیاز به لایه‌های فراوانی از روشنایی دارد تا واقعا دلپذیر شود.