طراحی سیستم آشپزخانه دکتر انصاری (واحد ۳ خوابه)

طراحی سیستم آشپزخانه دکتر انصاری (واحد ۳ خوابه)

نیاوران

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۹۲ 
مدت زمان اجرای پروژه: ۲۰ روز

در طراحی و ساخت کابینت آقای دکتر انصاری واقع در محدوده نیاوران، ایده پردازان خانه رویایی با توجه به درخواست کارفرما مبنی بر داشتن آشپزخانه‌ای زیبا و در عین حال کاربردی و نزدیک به معماری ایرانی با استفاده از ترکیب ام دی اف قهوه ای طرح چوب مات در کنار ام دی اف آبی فیروزه‌‌‌‌‌ای براق که یکی از رنگ‌های اصیل معماری ایرانی است، این مهم را محقق ساختند. طراحی نشیمنی در زیر پنجره آشپزخانه جهت تماشای منظره بیرونی و لذت بردن از آن و استفاده مجدد از نشیمن به همراه میز ناهاخوری از جنس سنگ کوارتز در فضای بین کمدها و کابینت گاز جهت کاربردی کردن سیستم آشپزخانه، از دیگر ویژگی‌های این طراحی آشپرخانه است. در این پروژه از بهترین یراق آلات روز دنیا با نام تجاری ‌blum بهره گرفته شد. صفحه ام دی اف روی کابینت از جنس قهوه‌ای طرح چوب به همراه قرنیز آلومینیوم کار شده و نورپردازی خطی بابت نمایش هرچه بهتر پروژه مورد استفاده قرار گرفته است. اجرای کمد دیواری در فضای راهرو منتهی به آشپزخانه به عنوان جالباسی و جا کفشی و همچنین تعبیه آینه‌ای قدی در ورودی منزل توسط تکنسین‌های خانه رویایی، موجب خلق این سیستم آشپزخانه رویایی شد.

ام دی اف آبی فیروزه‌ای براق

ام دی اف آبی فیروزه‌ای براق / M.D.F Aerylux

سنگ کوارتز سفید

سنگ کوارتز سفید / Sileston

ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب

ام دی اف قهوه‌ای طرح چوب / M.D.F Egger

گالری
آخرین مقالات
طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی
۲۸ شهریور
مقالات

طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی

آشپزخانه بخشی از یک منزل است که اکثر وقت خانم‌ها در این محیط می‌گذرد، به همین دلیل از اهمیت خاصی برخودار می‌باشد. کابینت آشپزخانه یک بخش ضروری از آشپزخانه به حساب می‌آید.  طراحی کابینت آشپزخانه باید به گونه‌ای باشد که خانم‌ها بتوانند‌ تمام وسایل ضروری مورد نیازشان را در آن جای دهند و با توجه به اینکه هزینه‌های ساخت یک کابینت بسیار زیاد است و نمی‌توان دائما آن را تغییر داد باید در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه نهایت دقتتان را به کار بگیرید تا بتوانید، یک کابینت با سبک دلخواهتان برای منزلتان طراحی و به اجرا برسانید.
نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک
۰۴ شهریور
مقالات

نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک

نورپردازی آشپزخانه دقیقاً همانند نورپردازی در دکوراسیون داخلی مهم است. همیشه در طول تاریخ آشپزخانه در خانه‌های ایرانی جایگاه ویژه‌ای نزد خانواده داشته است.  پیشنهاد می‌دهیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا نکاتی در مورد نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک را با یکدیگر مرور کنیم. 
روش های طراحی کابینت  سه بعدی
۳۰ امرداد
مقالات

روش های طراحی کابینت سه بعدی

با توجه به سلیقه هر فرد کابینت آشپزخانه مورد نظر طراحی می‌شود. باید مواردی را هنگام انتخاب طرح آشپزخانه رعایت نمود. از جمله سبک مورد علاقه، اندازه فضا و مقدار هزینه برای کابینت. نوع جدیدی از کابینت‌‎های سبک مدرن نیز موجود می‌باشد که طرحی سه بعدی روی خود دارند و با روش خاصی طراحی و تولید می‌شوند.