طراحی سیستم آشپزخانه آقای تقی زاده

طراحی سیستم آشپزخانه آقای تقی زاده

شهدا

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۹۳ 
مدت زمان اجرای پروژه: ۴۰ روز

در طراحی و ساخت کابینت آقای تقی زاده واقع در محدوده شهدا، طراحان خانه رویایی با توجه به درخواست کارفرما مبنی بر خاص بودن طرح و زیبایی خیره کننده در عین حال استفاده حداکثری از فضا با توجه به کوچک بودن آشپزخانه بر آن شدند تا با استفاده از درب کلاسیک با رنگ پولیش براق سفید، اثری پست مدرن و جذاب خلق کنند. با استفاده از رنگ سفید فضای آشپزخانه را بزرگ‌تر نمایش داده و جهت از بین بردن خامی رنگ و انرژی بخش بودن آشپزخانه، از روکش چوب طبیعی در پس زمینه کابینت استفاده شد. باکس مایکروفر، چهارچوب‌های ورودی که باعث بزرگ‌نمایی فضای آشپزخانه شده، میز ناهارخوری در قسمت وسط و کشو کابینت به سمت داخل آشپزخانه به همراه نماهای پهلویی به شکل معقر و استفاده از سر ستون‌ها و تاج‌هایی با ظاهری ساده در عین حال خاص و زیبا، مکمل طراحی کابینت این آشپزخانه رویایی شد. در قسمت سقف آشپزخانه از رنگ سفید پولیش به همراه پلکسی سفید استفاده شده است. دستگیره‌های کریستالی شکل به انضمام سبدهای سوپری کنج، ادویه و مواد شوینده و همچنین استفاده از بهترین یراق آلات روز دنیا با نام تجاری blum در لولا، ریل کشوها و جک کابینت‌های دیواری توسط تیم اجرایی خانه رویایی، در شکل گیری این سیستم آشپزخانه رویایی نقش به سزایی را ایفا کردند.

سنگ کوارتز سفید

سنگ کوارتز سفید / Sileston

روکش چوب طبیعی

روکش چوب طبیعی / Natural Wood Veneer

درب کلاسیک

درب کلاسیک / Polish Classic

گالری
آخرین مقالات
طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی
۲۸ شهریور
مقالات

طراحی آشپزخانه به سبک ایرانی

آشپزخانه بخشی از یک منزل است که اکثر وقت خانم‌ها در این محیط می‌گذرد، به همین دلیل از اهمیت خاصی برخودار می‌باشد. کابینت آشپزخانه یک بخش ضروری از آشپزخانه به حساب می‌آید.  طراحی کابینت آشپزخانه باید به گونه‌ای باشد که خانم‌ها بتوانند‌ تمام وسایل ضروری مورد نیازشان را در آن جای دهند و با توجه به اینکه هزینه‌های ساخت یک کابینت بسیار زیاد است و نمی‌توان دائما آن را تغییر داد باید در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه نهایت دقتتان را به کار بگیرید تا بتوانید، یک کابینت با سبک دلخواهتان برای منزلتان طراحی و به اجرا برسانید.
نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک
۰۴ شهریور
مقالات

نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک

نورپردازی آشپزخانه دقیقاً همانند نورپردازی در دکوراسیون داخلی مهم است. همیشه در طول تاریخ آشپزخانه در خانه‌های ایرانی جایگاه ویژه‌ای نزد خانواده داشته است.  پیشنهاد می‌دهیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا نکاتی در مورد نورپردازی آشپزخانه به سبک کلاسیک را با یکدیگر مرور کنیم. 
روش های طراحی کابینت  سه بعدی
۳۰ امرداد
مقالات

روش های طراحی کابینت سه بعدی

با توجه به سلیقه هر فرد کابینت آشپزخانه مورد نظر طراحی می‌شود. باید مواردی را هنگام انتخاب طرح آشپزخانه رعایت نمود. از جمله سبک مورد علاقه، اندازه فضا و مقدار هزینه برای کابینت. نوع جدیدی از کابینت‌‎های سبک مدرن نیز موجود می‌باشد که طرحی سه بعدی روی خود دارند و با روش خاصی طراحی و تولید می‌شوند.