طراحی سیستم آشپزخانه آقای تقی زاده

طراحی سیستم آشپزخانه آقای تقی زاده

شهدا

توضیحات پروژه

سال انجام پروژه: ۹۳ 
مدت زمان اجرای پروژه: ۴۰ روز

در طراحی کابینت آقای تقی زاده واقع در محدوده شهدا، طراحان خانه رویایی با توجه به درخواست کارفرما مبنی بر خاص بودن طرح و زیبایی خیره کننده در عین حال استفاده حداکثری از فضا با توجه به کوچک بودن آشپزخانه بر آن شدند تا با استفاده از درب کلاسیک با رنگ پولیش براق سفید، اثری پست مدرن و جذاب خلق کنند. با استفاده از رنگ سفید فضای آشپزخانه را بزرگ‌تر نمایش داده و جهت از بین بردن خامی رنگ و انرژی بخش بودن آشپزخانه، از روکش چوب طبیعی در پس زمینه کابینت استفاده شد. باکس مایکروفر، چهارچوب‌های ورودی که باعث بزرگ‌نمایی فضای آشپزخانه شده، میز ناهارخوری در قسمت وسط و کشو کابینت به سمت داخل آشپزخانه به همراه نماهای پهلویی به شکل معقر و استفاده از سر ستون‌ها و تاج‌هایی با ظاهری ساده در عین حال خاص و زیبا، مکمل طراحی کابینت این آشپزخانه رویایی شد. در قسمت سقف آشپزخانه از رنگ سفید پولیش به همراه پلکسی سفید استفاده شده است. دستگیره‌های کریستالی شکل به انضمام سبدهای سوپری کنج، ادویه و مواد شوینده و همچنین استفاده از بهترین یراق آلات روز دنیا با نام تجاری blum در لولا، ریل کشوها و جک کابینت‌های دیواری توسط تیم اجرایی خانه رویایی، در شکل گیری این سیستم آشپزخانه رویایی نقش به سزایی را ایفا کردند.

سنگ کوارتز سفید

سنگ کوارتز سفید / Sileston

روکش چوب طبیعی

روکش چوب طبیعی / Natural Wood Veneer

درب کلاسیک

درب کلاسیک / Polish Classic

گالری
آخرین مقالات
اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی
۲۵ تیر
مقالات

اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی

هنگامی که شما اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی را بدانید می‌توانید هر فضایی را به یک مکان افسانه‌ای تبدیل کنید. هنگامی که شما در یک اتاق دیزاین شده قرار می‌گیرید به راحتی می‌توانید نحوه‌ قرارگیری و هماهنگی اشیا را درک کنید. شما می‌توانید با اندکی دانش اصول طراحی اولیه این تغییر را در خانه خود ایجاد کنید. در واقع این دانش با تمرین و آزمایش در هم آمیخته، و شما در راه طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه زیبا آن را فرا می‌گیرید.
۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ
۱۰ تیر
مقالات

۴ روش برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ

شاید برایتان عجیب باشد ولی طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ نیز به اندازه دکوراسیون خانه‌های کوچک پیچیده و دشوار است اما به هر حال چیدمان در خانه‌های بزرگ دغدغه جالب‌تری است. با ما همراه باشید تا با یکدیگر 4 نکته کوچک اما تاثیرگذار را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ با نشیمن و اتاق پذیرایی بزرگ مرور کنیم.
بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه
۲۷ خرداد
مقالات

بهترین روش نورپردازی در آشپزخانه

آشپزخانه قلب و روح خانه است. آشپزخانه جایی است که ما علاوه بر غذا خوردن، ایمیل‌هایمان را چک می‌کنیم، مطالعه می‌کنیم، تکالیف و کارهایمان را انجام می‌دهیم و بعد از صرف شام با خانواده یا دوستانمان بر سر میز جمع می‌شویم. این فضای چند منظوره، نیاز به لایه‌های فراوانی از روشنایی دارد تا واقعا دلپذیر شود.